Melodi Çikolata Resmi Blog

Çikolata, Kendinizi Özel Hisettiğiniz Her An Yanınızda!

Mutluluğa giden en kısa yoldur çikolata. Bazen küçücük bir parçası bile yeter, kocaman bir tebessüm için.

Bazen en sevdiğiniz dostlarınızla kahve içerken yer alır parmaklarınızın ucunda, bazen sevgilinize yıldönümünüzde aldığınız çiçeğinizin hemen yanında, bazen de baldan tatlı bebeğinizin dünyaya sağlıklı bir şekilde geldiği için yaptığınız kutlamalarda en ön sıralarda yer alır çikolata. Elbette bayramlarda ve özel olmayan günlerde de kendinizi şımartmanız için en özel yoldaşınız olur.

Melodi çikolata, size en özel günleriniz için lezzetin ve uygun fiyatın konforunu bir arada sunuyor.

İsteğinize göre badem şekeri, karışık draje, madlen çeşitleriyle damaklarınızda eşsiz bir tat bırakırken kalpli ve özel kutulu şekilleriyle de göz zevkinize hitap ediyor. Üstelik böğürtlen ve vişne aromalı çeşitleri denenmemiş tatlar arayanlar ve yeni tatlar keşfetmekten hoşlananlar için bulunmaz bir lezzet!

Her Özel Gün için O Güne Özel Çikolata

Faztazi Kalp çikolata siparişi vermek için tıklayın.

14 Şubat Sevgililer günü geldi çattı, sevgilime ne alsam diye düşünenler, doğum günü, yıldönümü geldi çattı, hala ne hediye alacağımı bilmiyorum diyenler; telaşlanmayın, biz sizin yerinize düşündük.

Öncelikle sevgilinize hediye alacaksanız, kalpten kalbe, prenses badem, fantezi kalp çeşitlerimiz tam size göre. Durumu biraz daha ilerlettiniz, artık iş ciddiye bindi ve kız isteme günü geldi diyelim. Size elinizde kocaman bir buket kırmızı gülle taçlandıracağınız özel kız isteme çikolatalarımızdan sunuyoruz.

Spesiyal çikolatalarımız, bir kutuda bulunan onlarca çeşidiyle karar vermekte güçlük çekenler için, aynı anda birçok lezzete bir arada sahip olma imkânı veriyor.

Kız isteme merasimi de başarıyla sonuçlandıktan sonra arkasından söz ve nişan merasimleri heyecanıyla yerinizde duramıyorsunuz. Heyecanınıza yaraşır bir nişan çikolatası sunuyoruz sizlere. Nişanınıza özel tepsilerde ya da gümüş sandıkta, pembe orkideli, güllü, lila mor gondol çeşitleri ve daha fazlası hizmetinizde.

Düğün telaşı ve ardından gelen bebek müjdesiyle de yine bebeğinize özel sevimli ayıcık hoş geldin pembe ve mavi renkleri, bebek arabası, beşik, bebek sepeti ve pasta dilimleri çeşitleriyle Melodi çikolata size ve sevdiklerinize en özel günleriniz için mutluluklar sunuyor.


Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...