Melodi Çikolata Resmi Blog

Melodi Çikolata Tüm Türkiye’ye Çikolata Yolluyor!

MELODİ ÇİKOLATA TÜM TÜRKİYE’YE ÇİKOLATA YOLLUYOR!

Çünkü hayatınıza mutluluk katmak için buradayız. Efsanevi çikolatanın mutluluğunu evlerinize, ofislerinize, en özel eğlencelerinize, doğum günlerinize yollamamız için bir tıklayın, yeter.

Evliliğe ilk adımınızı, söz ve nişan heyecanınızı, birlikte ilk imzanızı, dünya evine girişinizi kutluyoruz, bir ömür mutluluklar diliyoruz. Türkiye’de yetişen en iyi fındık ve fıstıklarla donattığımız, altın, gümüş, yeşil, kırmızı, lila yaldızlı dekoratif kaplı, Enfes Melodi Çikolataları sihirli kutulara koyuyoruz. Söz ve nişan cemiyetinize, nikâh töreninize çeşit çeşit draje ve şekerler, madlen ve spesiyal Melodi Çikolatalar yolluyoruz.

Sevdiğinizle birlikteliğinizi, yıldönümlerinizi, yıllara direnen sevginizi kutluyoruz. Sevgilinizin kalbini her defasında yeniden çalmanız, kendini daima özel hissettirmeniz için başka seçenek aratmıyoruz. Sevgilinize en güzel duyguların ifadesi için çok romantik, çok elit, çeşit çeşit Melodi draje ve şekerlerinden yolluyoruz.

Annenizi, babanızı, öğretmeninizi, en yakın arkadaşlarınızı çok sevdiğinizi biliyoruz. Onların özel günlerini, doğum günlerini, evlilik yıldönümlerini, başarılarını, mutluluklarını, sevinçlerini kaçırmanızı istemiyoruz. Her anneler ve babalar gününde, size emeği sonsuz olan öğretmenlerinizin öğretmenler gününde, en yakın dostlarınızın mutlu günlerinde heyecanınızı paylaşıyoruz. Sizi yormuyoruz, sevdiklerinize ve sevenlerinize çikolata yolluyoruz.

Her zaman yolunda gitmez hayat. Bazen inişler çıkışlar, üzüntüler, pişmanlıklar uğrar yüreğimize. Çabuk dağılsın kara bulutlar, sevenler barışsın, bir daha hiç ayrılmasın diye, bir teselli olur belki diyerek, biz özür diliyoruz kırgın kalplerden. Masum gözyaşlarını en leziz Melodiyle siliyoruz. Sevdiklerinize çikolata yolluyoruz.

Büyük başarılar, büyük emek ister. Çok çalıştınız biliyoruz. Yorgunluğunuzu atın, daha büyük başarılara imza atmak için güç toplayın diye sizi ve ekip arkadaşlarınızı kutluyoruz. Meslektaşlarınızı, çalışanlarınızı, elemanlarınızı en büyük boy Melodilerle motive ediyoruz. İşyerinize, ofisinize, okulunuza, fabrikanıza çikolata yolluyoruz. En uygun fiyatlarla, en enfes çikolata lezzetine ulaşmak bir siparişinize bakar 😉


Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...