Melodi Çikolata Resmi Blog

Kız İsteme Çikolatası

Kız isteme merasimi, evliliğe doğru adım atarken, en yakınlarımız, canımız kanımız, ailelerin tanışmasına vesile olan en önemli geleneğimizdir. Kız isteme merasimi denilince akla gelen, olmazsa olmaz ritüellerimiz var.

Aile büyükleri toplanır, tatlı bir telaş yaşanır. Yüzükler ve kurdele,  atıştırmalıklar, şerbetler, gösterişli kahve fincanları, gümüş tepsiler hazır edilir.

Allah’ın emri, Peygamberin kavli ile..” denilince, başlar başımız dönmeye. Büyüklerin elleri öpülür, bir sevinç yayılır yüreklere. Kahveler pişer. Herkese az orta şekerli, damada tuzlu tabii ki. Bu güzel ritüeli Melodi Çikolatayla tatlandırma vakti geldiğinde, olağanüstü bir özenle hazırladığımız, onlarca seçenek arasından dilediğiniz Melodi Çikolata, dekoratif tepsisinde aşk büyüsünü yaymak için hazırdır. Ağızlarda dağılan krokan, fındık ve üzüm tadını, gümüş şekeri ile taçlandırdık. Büyüleyici badem şekerini, altın ve gümüş yaldızlı kâğıtlarla süsledik. Yaldızlı fıstık ve krokanı gümüş sandıklara gizledik. Salkım salkım gümüş badem şekerini en güzel gümüş tepsilere dizdik. Badem kremalı kare Melodi Çikolatayı fıstık şekeriyle harmanlayıp güllerle süsledik. Kahveyi fıstık şekerine, fındığı üzüme ekledik, en özel kıvama getirdik. Bu çok özel karışımı, yaldızlı kâğıtlara sarıp altın vuruşu Gold Söz Nişan Çikolatasına verdik. İlk telaşınızı, evliliğe dair ilk heyecanınıza bir Melodiyle eşlik edelim istedik.

Gold Kız isteme çikolatası

GOLD SÖZ NİŞAN ÇİKOLATASI (Sipariş vermek için tıklayın)

Sevdiğinizin gönlünü fethetmek için bütün fıstıklı sütlü çikolatayı Kalpten Kalbe, fıstıklı, sütlü kalp çikolatayı, sevginin en lezzetli halini sunabileceğiniz Fantazi Kalp ve Kalp Metal Kutulara koyduk. İlk heyecanınıza ortak olduk. İlk bakışta doğan aşktan bir ömür mutluluğa giden yolculuğunuzda, sevdiğinizi ne kadar istediğinizi ailesine de gösterin ve aşk hikâyenizi mutlu sonla taçlandırın.

En mutlu sonlar için çikolata aşkına sığınarak, kız isteme merasiminize biz de iştirak ediyoruz. Yaldızlı mini kalpli, yaldızlı fındıklı kırmızı kalpli çikolatalar ve gümüş badem şekerleri ile süslü Kalpten Kalbe Söz Nişan Çikolatasını, yaldızlı fındık üzüm, altın, gümüş badem şekeri ile dolu Kahve İnci Söz Nişan Çikolatasını, yaldızlı baton ve gümüş fıstık şekeri ile çiçeksi Nilüfer Söz Nişan Çikolatasını yaldızlı yoğurtlu çilekli kremalı gümüş kare çikolata ile masalsı Altın Gül Söz Nişan Çikolatası ve daha nice tatlar için online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.


Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...