Melodi Çikolata Resmi Blog

Gönül Fetheden Melodi Çikolata

Havada aşk kokusu varsa, aşkınız romantik çikolatalarla dile gelsin. Aşk mesajlarınızı Melodi Çikolataya gizleyin. “Seni seviyorum”, “Benimle evlenir misin?” “Mutlu yıllar” sözcükleri, her ısırıkta sevgilinin yüreğine insin. Romantik hediyelik çikolatalardan, gönül fetheden Melodik tatlara kadar hepsi, Melodi Çikolata kutularında sevgiliye gitsin.

Gold Kız isteme çikolatası

Sevgiliye en özel çikolata, Spesiyal Melodi Çikolata. Ona unutamayacağı bir hatıra bırakın. Sizi hep aşkla anımsasın. Melodi Çikolata’nın enfes tadı ile özdeşleşen tutkulu, romantik, duygulu, etkileyici bir aşk için sevgilinize kalpli kutularda çok özel siparişler hazırladık. Kalpten Kalbe ulaşan en içten duygular için bir kutu Kalpten Kalbe. Aşkın ve düşlerin götürdüğü yere ulaşan en kısa yol bir kutu Fantazi Kalpten geçiyor. Hiç unutmasın, hep hatırlasın, baktıkça sevinsin diye zamana direnen en tutkulu Melodiler, Kalp Metal Kutuda gizli. Özlediğinizi bilsin, kendini özel hissetsin, hep kalbinde aşkın sıcaklığını taşısın diye, sevdiğinizin aklına bir sürpriz yazın; ona en güzel Melodi Çikolataları yollayın.

Zaman akıp hayat telaşesi devam ederken, bilmeden kırdıysanız sevdiğinizin kalbini ve kar etmiyorsa hiçbir özür, hiçbir yakarış, sevdiğinizin gönlünü yeniden fethetmek için tüm yollar tükendiyse,  yollayın sevgilinize mavi, pembe, gümüş, altın yaldızlı, gönül fetheden bir kutu Melodi çikolata. Muhteşem buluşmalar, enfes ve göz kamaştırıcı sürprizler, görkemli kavuşmalar için sevgilinize Melodi Çikolata yollayın, aşkınız yeniden alevlensin.

Sevgilinizin Melodisi Hangisi?

İkinizin şarkısı, aşk bacayı sardığında sevgilinin kulağında çalınan Melodidir. Aşkınızın Melodisini en özel damak zevkiyle taçlandırın.

Peki, sevgilinizin favori Melodi Çikolatası hangisi?

Sevgiliye zamansız sürprizler yapmak için vişneli, bitter portakal, sütlü portakal, bitter badem, sütlü badem, bitter fıstık, sütlü fıstık, bitter fındık drajeler yollayın. Bir tık edin, sevgiliye sürprizinizi hazır edelim. Sevdiğinizin kalbini her ısırıkta fethedin.

Ona aşkınızı hoş kokulu, nefis çikolatalarımızla anlatın. Aşk büyüsü yüreğini yaksın, yedikçe sizi düşünsün. Aşkınızı Melodi Çikolatayla kutlayın. Kişiye özel, romantik Melodi Çikolata çeşitleriyle, mükemmel aşkı sevgiliyle çikolatayla verin. Ağızda dağılan her bir lezzet damlası, sevgilinizin yüreğine, aşkınızın daimi gönül köşküne erişsin diye, sevgilinize Melodi Çikolata sipariş edin.


Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...