Melodi Çikolata Resmi Blog

En Büyük Aşklar Melodi ile Başlar!

Evlenmeye karar vermenin adıdır nişan. Eş, dost, akraba duysun, yakında düğünümüz var, demenin en heyecanlı yolu. Bu tatlı heyecana eşlik edecek çeşit çeşit tat ve lezzette özenle hazırlanmış Melodi nişan çikolataları, bu güzel gününüzü kutlu bir hatıraya çevirir. Bir ömür başköşede duracak olan o anlamlı günün fotoğraflarını dekoratif kutu ve tepsilerle süslerken, damağınızda mutluluğa ilk adımın tadını bırakır.

Her Aşkın Melodisi Başka

Nişan gecesi denince akla o günün tarihini ölümsüzleştiren bir çift alyans, gümüş tepsi, nişan yastığı, kırmızı kurdele ve Melodi Çikolata gelir.  Her aşkın bir karakteri ve her çiftin ortak duygularını yansıtan bir Melodi Çikolata vardır. Saf ve temiz, neşeli âşıklara hitap eden Sarmaşık Gondol, yaldızlı fıstık krokan, yaldızlı baton ve gümüş badem şekeri ile nişan gecenizin neşesini katlar. Güvenilir ve romantik âşıkların huzurunu ise, en iyi Gold Nişan Çikolatası yansıtır. Yaldızlı fındık ve üzüm, yaldızlı baton ve yaldızlı kahveli gümüş fıstık şekeri, bir ömür huzur için gelsin.

Hem neşeli ve ahenkli, hem utangaç ve hem ateşli aşıkların mucize lezzeti Lilyum ve Pembe Lilyum Nişan Çikolatası… Yaldızlı baton, yaldızlı krokan, yaldızlı fındık ve üzüm, yaldızlı gümüş badem ve fıstık şekeri ile ziyafet gibi bir nişan gecesi. Şirin ve sevgi dolu âşıklar için Kalpten Kalbe Nişan Çikolatası. Fındıklı, gümüş badem şekerli ve yaldızlı minicik kalpler, sevginizin sıcaklığını hissettirir.

Kalpten Kalbe Nişan Çikolatası (Sipariş vermek için tıklayın)

Duru bir su gibi sakin ve dingin aşıklara Salkım Nişan Çikolatası.. Yaldızlı krokan, yaldızlı baton ve gümüş badem şekeri ile gelen zevkli bir nişan gecesi için idealdir. Duyarlı, eğlenceli ve zevkli âşıkların nişan gecesi için Güllü Gondol Nişan Çikolatası iyi gelir. Yaldızlı badem kremalı altın kare çikolata, altın, gümüş fıstık şekeri ile nişan gecenizi ölümsüzleştirir.

Her aşkın bir karakteri vardır dedik ve daha sayamadığımız nice farklı duygular yaşar her ilişkide.  Evliliğin ilk resmi adımı olan nişan gecesinde, aşkınızın karakterini en iyi yansıtan Melodi nişan çikolatasını keyifle seçmeye başlayın. Mutluluklar dileriz! 🙂


Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...